Ranking tanich polis na życie

Ranking tanich polis na życie

Ochrona finansowa w razie wypadku czy złamania ręki? Takich ubezpieczeń jest na rynku co najmniej kilkadziesiąt, więc, aby znaleźć najlepsze, warto wiedzieć gdzie szukać, aby nie przepłacić za składkę. Do oszczędzenia jest nawet kilkaset złotych miesięcznie.

Większość osób, którzy szukają polisy na życie, będzie kierowała się wyłącznie ceną. Nic w tym dziwnego, zwłaszcza że konkurencyjnych ofert jest sporo i nie ma powodu, aby płacić mniej za finansową ochronę życia i zdrowia. W znalezieniu taniej polisy pomocne okażą się różnego rodzaju zestawienia i narzędzia typu rankingubezpieczennazycie

Ranking polis na życie – jak działa?
Jeśli chcemy kupić ubezpieczenie na życie z www.rankingubezpieczennazycie.pl dobrze będzie wiedzieć, w jaki sposób zbudowany jest ranking i co możemy zyskać przeglądając podobne oferty oraz wykonując porównanie online.

Ułożenie polis na życie w rankingu pozwala w jednej chwili na dostęp do kilkudziesięciu ofert – podzielonych na osobne zestawienia:

• ochronne polisy na życie – w takich polisach całość składki odpowiada za wypłatę odszkodowania za doznany wypadek,
• inwestycyjne polisy na życie – składka jest dzielona , np. mniejsza część jest ochronna, a większa odpowiada za gromadzenie kapitału lub inwestowanie, a tym samym pomnażanie kapitału.

W rankingu bez względu na rodzaj polisy specjaliści z branży ubezpieczeniowej przyznają miejsca w zestawieniu na podstawie różnych wytycznych, m.in. sposobów zakupu ubezpieczenia, dostępnych częstotliwości opłacania składki, łatwości zrezygnowania z umowy czy wieku ubezpieczonego.

Każde towarzystwo jest opisane razem ze swoim produktem w kategorii polisy na życie z wyszczególnieniem głównych zalet i charakterystycznymi elementami, np. Nationale- Nederlanden w ofercie polis ochronnych proponuje ubezpieczenie nawet 10 osób w 1 polisie.

Dlaczego warto kupić polisę przez ranking?
Dzięki rankingowi polis na życie, przyszły ubezpieczony może nie tylko sprawdzić dostępne oferty, ale również za pomocą 1 kalkulacji w porównywarce otrzymać do 5 ubezpieczeń na życie z różnych towarzystw.

Skorzystanie z porównywarki ubezpieczeniowej jest bardzo proste i odbywa się w 2 etapach – najpierw wypełnienie formularza online, a następnie kontakt z agentem.

Po wypełnieniu krótkiego formularza dołączonego do porównywarki dane kontaktowe trafią do agentów z różnych towarzystw. Następnie ci kontaktują się telefonicznie, a w razie zainteresowania umawiają na indywidualne spotkanie, podczas którego można domówić szczegóły ubezpieczenia, wypełnić ankietę medyczną i kupić polisę.

Przyszły ubezpieczony może zdecydować się na tę polisę, którą już zna z rankingu, zasugerować się ceną czy szerokim zakresem ochrony konkurencyjnej oferty przedstawionej na spotkaniu przez agenta.

Porównywarka online – jak wypełnić formularz?
Porównanie cen polis na życie jest bardziej złożone niż w przypadku ubezpieczeń nieruchomości czy komunikacji. Ponieważ przedmiotem ubezpieczenia jest tu życie i zdrowie człowieka, koniecznym będzie uwzględnienie paru zmiennych. Największą zmienną jest oczywiście stan zdrowia, a pozostałymi zakres ochrony czy maksymalna kwota odszkodowania.

Zanim te szczegóły zostaną ustalone z agentem, trzeba wypełnić formularz porównywarki. Całość zajmie kilka chwil i składa się z podania danych, jak:

• Ubezpieczony – do wyboru polisa dla siebie lub dla siebie i kogoś (może to być dziecko lub współmałżonek);
• Suma ubezpieczenia – to inaczej kwota maksymalnego odszkodowania, dostępnych jest kilka wariantów: do 100 000 zł, do 300 000 zł, do 1 000 000 zł;
• Cel ubezpieczenia – tu można wybrać jedną lub więcej opcji, jak: bezpieczeństwo finansowe bliskich, ochrona na wypadek niezdolności do pracy, zgromadzenie kapitału dla dziecka, zabezpieczenie spłaty kredytu, dodatkowy kapitał na emeryturę, ochrona na wypadek inwalidztwa i ciężkiej choroby;
• Okres ubezpieczenia – wybór między dożywotnim i terminowym.
W formularzu należy wskazać też szacunkowe informacje na temat miesięcznych wydatków, sytuacji mieszkaniowej oraz liczby dzieci. Ostatnią kwestią jest podanie danych do kontaktu (imię, nazwisko, data urodzenia, kod pocztowy, telefon kontaktowy, adres e-mail i zawód).

Kawęczyn: Internetowy projekt dla mieszkańców
Dobra: Śmierć na drodze. Poszukiwany kierowca

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
niedziela, 22 wrzesień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.