„KARTKA DLA MOJEJ MAMY” - Powiatowy Konkurs Plastyczny

Konkurs Plastyczny

Do tegorocznej pierwszej edycji konkursu plastycznego „KARTKA DLA MOJEJ MAMY” prace nadesłało prawie pół tysiąca uczestników!

Zdecydowanie można mówić o rekordowej liczbie chętnych! Młodzi artyści wykonywali prace w dowolnej technice plastycznej.

Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień oraz dyplomów dla laureatów odbędzie się we wtorek, tj. dnia 1 czerwca 2021 roku „Dzień Dziecka”, o godz. 10:00 w sali konferencyjnej im. „Solidarności” Starostwa Powiatowego w Turku.

Laureaci konkursu zostaną zaproszeni na uroczyste podsumowanie telefonicznie lub e-mailem, zgodnie z danymi kontaktowymi podanymi w formularzu zgłoszeniowym.

Mamy przyjemność podać wyniki konkursu:
Kategoria: przedszkola
Nagrody:
GABRIELA JAFRA, lat 3 – Gminne Przedszkole w Malanowie,
IGA RASZEWSKA, lat 4 – Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie,
WERONIKA WAWRZYNIAK, lat 5 – Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie,
KAROLINA GIL, lat 7 – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej.
Wyróżnienia:
WOJCIECH RAJCHERT, lat 3 – Przedszkole Samorządowe nr 3 „Bajowe Przedszkole” w Turku,
FRANCISZEK JÓŹWIAK, lat 4 –Gminne Przedszkole w Malanowie,
ZUZANNA RAKIEWICZ, lat 5 – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słodkowie,
JADWIGA GACKA, lat 6 – Przedszkole Samorządowe nr 6 z oddziałami integracyjnymi im. Kubusia Puchatka w Turku.

Kategoria: szkoły podstawowe - klasy I-IV
Nagrody:
JAKUB GONCZAREWICZ, klasa IVa – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej,
JULIA GOŚLIŃSKA, klasa IV – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turkowicach,
MARTYNA KRASKA klasa II, – Zespół Szkolno -Przedszkolny w Piekarach,
LENA MARIA KĘDZIA, klasa II – Szkoła Podstawowa w Miłaczewie,
ALAN KĘDZIA, klasa I – Szkoła Podstawowa w Miłaczewie.
Wyróżnienia:
ADRIAN KUŚMIERCZAK, klasa IV – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turkowicach,
JULIA ALEKSANDER, klasa IIa – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Malanowie,
KUBA DĄBROWSKI, klasa III – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku.

Kategoria: szkoły podstawowe - klasy V-VIII
Nagrody:
I miejsce - ALEKSANDRA KUJAWA, klasa VIIa – Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku,
II miejsce - NIKOLA PTASIŃSKA, klasa VI – Szkoła Podstawowa im. Płk. Stanisława Jakuba Skarżyńskiego w Skarżynie,
III miejsce – PATRYK RÓŻAŃSKI, klasa VIIb - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
w Miłaczewie.
Wyróżnienia:
JULIA KAŹMIERCZAK, klasa VIII – Szkoła Podstawowa w Miłaczewie,
BEATA KOSOBUDZKA, klasa VIIIb – Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dobrej,
KAJA SOBCZAK, klasa VI – Szkoła Podstawowa w Malanowie,
WIKTORIA PACZKOWSKA klasa V – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do oglądania fotorelacji.

źródło: Powiat Turecki


View the embedded image gallery online at:
https://iturek.net/miejscowosci/rekordowa-i#sigProId71a49f1458

Wideo: Z Tuliszkowa najlepsze życzenia dla wszystk...
Władysławów: Zapraszamy na Festiwal Biegowy

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 13 czerwiec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.