Sąd w Turku zawiesza rozprawy i wprowadza środki ostrożności

Sąd w Turku

W Sądzie Rejonowym w Turku do 31 marca odwołano wszystkie wyznaczone rozprawy i posiedzenia jawne, za wyjątkiem spraw pilnych i terminów publikacyjnych. Wprowadzono także dodatkowe środki ostrożności.

Zagrożenie wirusem SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 (pot. koronawirus) wymusiło wprowadzenie środków ostrożności. Od dziś (13 marca) do końca miesiąca ograniczono zatem funkcjonowanie Biura Obsługi Interesanta. Interesanci nie są obsługiwani bezpośrednio, a jedynie za pośrednictwem telefonu, faksu bądź maila. Wyjątkiem jest przyjmowanie korespondencji (możliwość składania pism i wniosków pocztą). Odwołano również poniedziałkowe dyżury BOI po godz. 15.30 (również telefoniczne i elektroniczne).

Dodatkowo dyżury prezesa sądu, wiceprezesa sądu, przewodniczących wydziałów oraz sędziów III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich zostały ograniczone wyłącznie do telefonicznej obsługi interesantów.

E-usługa zamiast wizyty w urzędzie skarbowym
Brudzew: Ślubowanie strażaków i kwiaty dla Pań, cz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 02 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.