Salonowe rewolucje – nowa jakość na terenie powiatu tureckiego

Bomard

Firma P.P.H.U. BOMARD istnieje na rynku od 1993 roku. Pierwotnie dominującą działalnością firmy były usługi w zakresie prac budowlanych. Zakres usług stopniowo rozszerzano o sprzedaż stolarki otworowej i ogrodzeń.

Obecnie powierzchnia przeznaczona dla Klienta to ponad 400 m2 funkcjonalnej, w 100% użytkowej ekspozycji. Rozwój firmy nierozerwalnie łączył się z ciągłym odświeżaniem podejścia do ekspozycji i promocji produktów i usług. Zaprezentowanie ogrodzeń na świeżym powietrzu oraz stolarki w specjalnych boksach umożliwia Klientom oglądanie produktów w warunkach najbardziej zbliżonych do tych, w których zostaną zainstalowane.

Modernizowany salon sprzedaży w miejscowości Laski gmina Przykona (kierunek Turek- Uniejów) to znacznie więcej niż tylko efektowna wystawa bram, drzwi, okien i ogrodzeń. Salon oprócz przemyślanej architektury wnętrz, wnosi nową jakość w zakresie obsługi. Klienci mogą „doświadczyć” produktów – dokładnie je obejrzeć, dotknąć, otworzyć.

Cieszymy się Państwa zaufaniem, dlatego postanowiliśmy pójść o krok dalej, rozwijać się i poszerzać swoje możliwości.

Właśnie dlatego zapraszamy na uroczyste otwarcie Salonu Partnerskiego Wiśniowski, które odbędzie się 5 czerwca o godzinie 12.00 w siedzibie firmy (Laski 10D, 62-731 Przykona)

Po salonowych rewolucjach wszystko jest możliwe! Dlatego zapraszamy do odkrywania wspólnie z nami nowych horyzontów!

Uczennica poparzona w turkowskim liceum
Kawęczyn: Strażacy świętowali 60-lecie jednostki i...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
niedziela, 15 wrzesień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.