• rodamed strona2 baner

Samorządowcy z Dobrej najlepsi w halową piłkę nożną

Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej

Właśnie zakończyły się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej. W tym roku najlepiej spisali się zawodnicy z Dobrej pokonując pozostałych uczestników turnieju.

Rozgrywki rozpoczęły się dzisiaj, tj. 9 marca w Słodkowie. Oficjalne otwarcie miało miejsce po godzinie 9.00, a chwilę później na boisko wyszli pierwsi zawodnicy. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy. W turnieju udział wzięli samorządowcy z Dobrej, Gminy Turek, Powiatu Tureckiego, Przykony, Malanowa, Władysławowa, Brudzewa oraz Kawęczyna.

Ostatecznie pierwsze miejsce zajęli zawodnicy z Dobrej pokonując Malanów wynikiem 2:1. Na trzecim miejscu uplasował się Powiat Turecki, który zwyciężył z drużyną z Władysławowa wynikiem 2:0.

Królem strzelców został Grzegorz Łakomicki z Dobrej, a najlepszym bramkarzem został wójt gminy Malanów Ireneusz Augustyniak.

Zawodnicy otrzymali dyplomy, puchary oraz upominki.
 
Kawęczyn: Nowy wóz strażacki, monografia oraz jubi...
Komendant Główny gen. brygadier Leszek Suski w PSP...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
poniedziałek, 20 maj 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.