Wideo: Sezon studniówkowy czas rozpocząć! Uczniowie ZSR Kaczki Średnie przeżyli niezapomniane chwile

Studniówka ZSR Kaczki Średnie 2020

Sezon studniówkowy uznać można za otwarty. Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich podczas balu, którego nie da się zapomnieć wyglądali pięknie i dostojnie. Wydarzenie tradycyjnie już otworzył Polonez.

Tegoroczny Bal Studniówkowy odbył się dzisiaj, tj. 25 stycznia w Restauracji Hacjenda w Malanowie. Ten niezapomniany, pełen wrażeń dzień wspólnie przeżywali uczniowie, wychowawcy oraz rodzice.

Zaproszonych gości przywitał dyrektor szkoły Krzysztof Świerk i poddziękował uczniom za wszystkie wspólnie spędzone chwile.

-Jest mi niezmiernie miło rozpocząć ten cudowny bal. Bal bardzo wyjątkowy, bal na 100 dni przed egzaminem dojrzałości, który sprawdza u was nabytą wiedzę i umiejętności, ale stojąc tutaj jako wasz dyrektor jestem święcie przekonany, że nauczyciele włożyli ogromny trud, aby przygotować was również nie tylko do matury, ale do egzaminu zwanego życiem. Egzamin zwany życiem to nie tylko wiedza książkowa, to nie tylko umiejętności praktyczne. Egzamin zwany życiem to mądrość, którą nabywaliście przez cztery lata nauki. Mądrość, która pozwala podejmować odpowiednie decyzje. Liczę na to , że kończąc naszą szkołę z dumą w przyszłości będziecie pokazywać, że kończyliście Zespół Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich, a wasza kariera zawodowa będzie się tak rozwijać, że jeszcze nie raz spotkamy się w życiu zawodowym i tak jak przez te cztery lata będę mógł się dalej od was uczyć. Dla mnie osobiście jesteście wyjątkowym rocznikiem, bo jesteście rocznikiem, który sam miałem przyjemność rekrutować do naszej szkoły. To wam składałem obietnice pięć lat temu, a wy w nią uwierzyliście. To was nakłaniałem, żebyście ją wybrali i to z wami przez cztery lata budowaliśmy ZSR w Kaczkach Średnich. Mam nadzieję, że większość z tych obietnic udało się spełnić- mówił Krzysztof Świerk.

Głos zabrali również zaproszeni goście, a następnie uczniowie bukietami kwiatów dziękowali podziękowali wychowawcom, nauczycielom i przedstawicielom samorzadów za pomoc i edukacyjne zaangażowanie.

Po życzeniach oraz gratulacjach przyszedł czas na najbardziej wyczekiwana przez wszystkich chwilę. Poloneza czas zacząć! W tym roku na parkiecie zatańczyło 18 par, które przygotowywały się pod okiem Magdaleny Grabowskiej- Łyskawa. Jak co roku taniec przygotowany był perfekcyjnie, a emocji nie zabrakło.Elegancko, dostojnie i wyjątkowo- czyli maturzyści...
Wynajmujesz mieszkanie? Pamiętaj o nowych terminac...

Podobne wpisy

 

Komentarze 4

Gość - Zenek w poniedziałek, 27 stycznia 2020 23:06

Jak Starosta z PSLU wybrał sobie dyrektora to norma nikomu to nie wadziło a teraz kolej w oczko

Jak Starosta z PSLU wybrał sobie dyrektora to norma nikomu to nie wadziło a teraz kolej w oczko
Gość - Matura w poniedziałek, 27 stycznia 2020 20:34

A co tam robi ten gość w mundurku, który jest przykładem powiedzenia "Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera" to zły przykładem dla młodzieży oj zły.

A co tam robi ten gość w mundurku, który jest przykładem powiedzenia "Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera" to zły przykładem dla młodzieży oj zły.
Gość - 100dajmaturzystowbibliotece w sobota, 25 stycznia 2020 23:31

Niezmiernie mnie ciekawi, jaki sens miało pojawienie się RA na studniówce szkoły, której organem prowadzącym jest powiat turecki, znajdującej się na terenie gminy wiejskiej Turek, podczas studniówki na terenie gminy Malanów... Gdzie są włodarze z Uniejowa, Goszczanowa, Świnic Warckich? Uczniowie stamtąd także uczęszczają do ZSR

Niezmiernie mnie ciekawi, jaki sens miało pojawienie się RA na studniówce szkoły, której organem prowadzącym jest powiat turecki, znajdującej się na terenie gminy wiejskiej Turek, podczas studniówki na terenie gminy Malanów... Gdzie są włodarze z Uniejowa, Goszczanowa, Świnic Warckich? Uczniowie stamtąd także uczęszczają do ZSR :)
Gość - Jaś w niedziela, 26 stycznia 2020 11:51

Głupi jesteś, ale to twoj problem

Głupi jesteś, ale to twoj problem
Gość
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.