Przykona: Śmiertelna ofiara wypadku w Wichertowie

Wypadek Wichertów

Nie żyje jedna z osób, które zostały poszkodowane w wypadku jaki miał miejsce w ubiegłym tygodniu w Wichertowie (gmina Przykona). Najprawdopodobniej to właśnie ona doprowadziła do zdarzenia.

Do wypadku doszło w środę, 24 marca. Na prostym odcinku drogi czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe - ford, którym podróżowało dwóch mężczyzn oraz toyota, którą jechała kobieta. Z informacji przekazanych przez rzecznika Prokuratury Okręgowej w Koninie, Ewę Woźniak wynika, że to właśnie kierowca osobowego forda podejmując manewr wyprzedzania zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się z nadjeżdżającyą toyotą.

Wszyscy uczestnicy wypadku odnieśli obrażenia. Najciężej poszkodowany był kierowca forda, który zmarł w szpitalu, kilka godzin po zdarzeniu.

Wydział Komunikacji oraz Kasa Starostwa Powiatoweg...
Tuliszków: Znane fragmenty dramatyczne z okazji Mi...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - czytelnik w poniedziałek, 29 marzec 2021 17:32

Z tymi autami to wszystko się komuś pomyliło .Nie żyje pasażer forda a kobieta jechała mazda.

Z tymi autami to wszystko się komuś pomyliło .Nie żyje pasażer forda a kobieta jechała mazda.
Gość
środa, 14 kwiecień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.