Sportowcy powołani do turnieju kwalifikacyjnego w Ełku

Karate

Podczas zgrupowania kadry Polski w Kielcach, które było połączonym ze zgrupowaniem Kady Okręgowego Związku Karate w Poznaniu zawodnicy z sekcji w Tuliszkowa i Grzymiszewa i Turek oraz Malanów w osobach Julita Stanisławska, Aleksandra Zająć, Filip Konefał i Marcel Rosiak zostali powołani do udziału w turnieju kwalifikacyjnego Mistrzostw Europy w Rumunii, który odbędzie się w dniach 18019 września w Ełku.

Ponadto odbył się test egzaminacyjny na stopień 2 kyu ( brązowy pas), który Julita i Filip przeszli pomyślnie. Wymienionym gratulację i życzenia dalszych sukcesów sportowych życzył im Prezes Polskiego Związku Karate Shihan Maciej Sokołowski 5 dan , który był uczestnikiem na tym zgrupowaniu. Naszymi zawodnikami opiekował się trener shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan kyokushin karate i kickboxingu. Podziękowania za wsparcie naszych Klubu i Sekcji dla Burmistrza Turku, Burmistrza Tuliszkowa, Zarządu Powiatu, Ministerstwa Sportu, Wójt Gminy Kawęczy, Wójt Gminy Turek, firmie Maks Pol, , Budros Pompy Ciepła , Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, Radnemu Miejskiemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, PGKiM Turek, Getect SA Polska, PSB Mrówka Turek, OZK Poznań. Budros Pompy Ciepła Turek.
Nowa karetka dla SP ZOZ w Turku już niebawem
Dożynki Powiatowo-Gminno-Parafialne już w tę niedz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 wrzesień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.