Spotkaj się Łukaszem Orbitowskim

Łukasz Orbitowski

Już 18 września (piątek) o godz. 18.00 Miejską Bibliotekę Publiczną w Turku odwiedzi Łukasz Orbitowski – redaktor, publicysta i - przede wszystkim - bardzo popularny pisarz. Wydarzenie jest bezpłatne i odbywa się w ramach realizowanego przez instytucję projektu „Misja: biblioteka pełna ludzi”. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Można zrobić to osobiście bądź telefonicznie pod numerem tel 632785134.

Łukasz Orbitowski początkowo zajmował się literaturą grozy i fantastyczną, przetwarzał wątki historyczne, by przesunąć się w stronę powieści bez żadnych przymiotników. Jego ostatnia książka „Kult” to historia nieuznawanych przez Kościół katolicki objawieniach oławskich. Ma na swoim koncie takie tytuły jak: Widma, Ogień, Szczęśliwa ziemia, Rękopis znaleziony w gardle, Zapiski Nosorożca. Moja podróż po drogach, bezdrożach i legendach Afryki, Inna dusza, Rzeczy utracone, Exodus czy wreszcie Kult. Za swoje książki był wielokrotnie nominowany to nagród literackich, zdobył między innymi Paszport Polityki za powieść „inna dusza”.

Warto wspomnieć, że zaproszony do biblioteki gość to nie tylko autor książek, ale także publicysta, recenzent i prowadzący programy telewizyjne w TVP Kultura. W mediach społecznościowych znany jest także jako Czarny Coach.

Z uwagi na obecną sytuacje epidemiologiczną, ilość miejsc ograniczona! Już dziś zachęcamy do telefonicznej rezerwacji miejsc pod numer 632785134. Uczestnicy będą zobowiązani do wypełnienia oświadczenia dot. zapoznania się z Regulaminem i zobowiązania do jego przestrzegania
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Misja: biblioteka pełna ludzi”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Funduszu Promocji Kultury.
Kierowca znieważył policjantów. Sprawdzą, czy nie ...
Bronisław Urban: Za wolność naszą i waszą

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 22 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.