Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Stanowisko Klubu Radnych Ziemia Turkowska ws. uszkodzenia samochodu burmistrza Turku

Opony

W związku ze skandalicznym wydarzeniem, jakie miało miejsce w dn. 22.02.2023 r. podczas obrad Rady Miejskiej Turku, tj. uszkodzeniem samochodu Burmistrza Miasta Turku, w trakcie wykonywania przez niego obowiązków służbowych, stanowczo protestujemy przeciwko takim atakom.

Jednocześnie apelujemy do wszystkich tych, którzy uczestniczą w tego typu działaniach, jak podkładanie podsłuchów, hejterskie komentarze, kłamliwe artykuły, zmanipulowane filmiki, o zaprzestanie. Takie metody, jak widzimy, nie prowadzą do niczego dobrego, a wręcz przeciwnie, mogą zakończyć się tragicznie.

Pełniąc funkcje publiczne mamy świadomość tego, że nasza działalność nosi pewnego rodzaju ryzyko. Jednakże to ryzyko powinno ograniczać się tylko i wyłącznie do oceny naszych działań, a nigdy do używania przemocy, czy zastraszania osób publicznych.

Poza tym dziwi nas brak jakiejkolwiek reakcji ze strony radnych Prawa i Sprawiedliwości, którzy do tej pory w żaden sposób nie zareagowali potępiając tego typu przestępstwo i nie zajęli stanowiska, które pokazałoby, że miasto i środowiska polityczne jednoczą się przeciwko przemocy wobec drugiego człowieka.

Niemniej pragniemy poinformować mieszkańców Turku, że dołożymy wszelkich starań, aby tego typu sytuacje nie miały nigdy miejsca, a osoby które działają dla dobra mieszkańców, jak i sami mieszkańcy, mogli czuć się bezpiecznie.

Radni Klubu Radnych Ziemia Turkowska
Fundacja Walkiria porządkowała schrony przedmościa...
Ogólnopolski Turniej Shinkyokushinkai dla najmłods...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Mieszkaniec w piątek, 03 marca 2023 09:54

Co to kogo obchodzi! Nie jesteście pępkiem świata ,a ledwo maleńkim trybikiem. Trochę skromności by się zdało.

Co to kogo obchodzi! Nie jesteście pępkiem świata ,a ledwo maleńkim trybikiem. Trochę skromności by się zdało.
Gość
niedziela, 14 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.