Striker na European Kickboxing Challenge w Sulejówku

Striker Turek

Drugi weekend września był małym sprawdzianem dla kadrowiczów sekcji Kickboxing junior klubu z Mickiewicza. 8 zawodników w składzie: Kornel Dziurzyński, Oliwier Rosiak, Jan Małecki, Aleksander Piaseczny, Iwo Adamek, Hubert Rabiega, Seweryn Kowalewski oraz Kacper Siwiński zdobyli 6 medali różnego koloru. Turniej odbył się w Sulejówku, organizatorem byli Ewelina oraz Bartłomiej Turczyńscy. Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza miasta Sulejówek oraz Polskiego Związku Kickboxingu.

Osiągnięcia:
Kornel Dziurzyński – 2 miejsce techniki szybkościowe, 2 miejsce w konkurencji Pointfighting,
Oliwier Rosiak – 2 miejsce Pointfighting
Jan Małecki – 2 miejsce Light-Contact
Aleksander Piaseczny – 3 miejsce Pointfighting
Seweryn Kowaleski – 3 miejsce Kick-Light

Poza podium tym razem znaleźli się Kacper Siwiński, Hubert Rabiega oraz Iwo Adamek.

Turniej w Sulejówku był pierwszym sprawdzianem umiejętności naszych podopiecznych w tym sezonie. Każdy z zawodników zaprezentował się godnie, wychodząc do walki z często bardziej doświadczonymi zawodnikami z centrum Polski. Żadna osoba się nie poddała i wszyscy walczyli do samego końca, dając z siebie wszystko. Tym razem nikt nie stanął na najwyższym stopniu podium ale jeśli ktoś zmierza na sam szczyt, to nic dziwnego że jest pod górkę. Gratulacje od trenera dla zawodników za postawę, ducha walki oraz wewnętrzną moc. Podziękowania dla Marty Janas, Sylwii Dziurzyńskiej, Marcina Małeckiego oraz rodziców z klubu za pomoc w organizacji wyjazdu.

Szczególne podziękowania dla Pana Radosława Szymczaka oraz firmy LIMAX Transport za użyczenie busa.

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla władz miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Wśród nich są: Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS oraz Tomaszowi i Kacprowi Stolarskiemu. 
MODUŁ II programu AKTYWNY SAMORZĄD – TRWA NABÓR WN...
Malanów: Ponad milion złotych na drogi

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 20 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.