Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Striker Turek na Young Samurai w Inowrocławiu

FB_IMG_1717959759092

8 czerwca w sobotę 4 osobowa drużyna karateków z klubu Striker przy Ogrodowej brała udział w turnieju YOUNG SAMURAI w Inowrocławiu. Organizatorem zawodów był lokalny Klub Kyokushin z sesnei Danielem Gorczycą. W walkach wzięło udział blisko 200 zawodników z 12 klubów. Nasze miasto reprezentowało trójka zawodników oraz jedna zawodniczka w składzie: Feliks Małecki, Oskar Małecki, Igor Bartczak oraz Maja Janczyk.

Bezkonkurencyjny był Igor Bartczak który w swojej kategorii zajął pierwsze miejsce pewnie wygrywając swoje dwa pojedynki.
Na drugim miejscu podium znalazła się pozostała trójka.
Oskar w finale przegrał z zawodnikiem z Leszna który posiadał żółty pas (sam ma pomarańczowy). Jako jeden z całej drużyny miał najwięcej walk w drodze do finału.
Feliks w bardzo wyrównanym finałowym pojedynku (2 dogrywki) musiał uznać przewagę zawodnika z Torunia. Wcześniej w półfinale wygrał z zawodnikiem z Inowrocławskiego Klubu Kyokushin. Trzeba zaznaczyć że był najlżejszym zawodnikiem w swojej kategorii.
Maja po pięknej walce półfinałowej, w finale przegrała z zawodniczką gospodarzy.

Cała drużyna spisała się znakomicie. Wyniki mówią same za siebie. Podziękowania dla Marcina Małeckiego za wsparcie wyjazdu. Z drużyną przebywał trener-Ariel Więcławek.
 

 

Rok 2025 pełen wyjazdów zagranicznych dla uczniów ...
Tuliszków: Uczniowski Klub Sportowy Judo na Między...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.