Brudzew: Święto Pieczonego Ziemniaka

Pieczony Ziemniak w Brudzewie

20 września w Gminnym Przedszkolu w Brudzewie odbył się piknik rodzinny na pożegnanie lata – Święto Pieczonego Ziemniaka oraz podsumowanie projektu ,, Działajmy razem i uczmy się razem – czyli integracja międzypokoleniowa poprzez ruch, zabawę i edukację.

Zadania projektowe obejmowały cykliczne zajęcia z robotyki oraz zakup i montaż trampolin na przedszkolnym placu zabaw. W tym roku impreza przebiegała pod hasłem „Żyję zdrowo, na sportowo” . Pod takim samym tytułem odbył się konkurs fotograficzny w którym wzięło udział 39 uczestników. Na pikniku rozstrzygnięto konkurs. Jury postanowiło nagrodzić wszystkie prace wręczają równorzędne nagrody. Wielką atrakcją pikniku był występ profesjonalnej grupy fitness „Lush Life”. Instruktorzy zaprezentowali układ choreograficzny, który zmobilizował wszystkich zgromadzonych do czynnego udziału. Na festyn przybyły całe rodziny; dzieci, rodzeństwo, rodzice a nawet dziadkowie. Każdy doskonale się bawił przy muzyce. Tradycyjnie na naszych imprezach plenerowych można było posilić się pysznościami przygotowanymi przez rodziców oraz personel przedszkola. Chętni mogli zasiąść przy ognisku, upiec kiełbaski lub ziemniaczki . Dodatkową atrakcją pikniku był zamki dmuchane dla naszych milusińskich. Nastroje były wspaniałe, pogoda dopisała dzięki czemu zabawa była bardzo udana i niezapomniana.

Dziękujemy wszystkich zaangażowanym osobom w organizacji pikniku.

Narkotyki i dopalacze zabijają! Policjanci przestr...
W centrum Konina pobiegną o Lampkę Górniczą

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 29 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.