Szkolenia firmy Pop-Art Karol Mac to „Marka Uznana Na Polskim Rynku”

Pop- Art Karol Mac

„Marka Uznana Na Polskim Rynku” jest ogólnopolskim projektem certyfikacyjnym, dedykowanym przedsiębiorstwom i instytucjom publicznym, które w sposób szczególny dbają o swoich klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Tytuł ten otrzymała firma Pop-Art Karol Mac od lat zajmująca się prowadzeniem szkoleń zawodowych.

Certyfikat nadany firmie Pop-Art potwierdza transparentność, uczciwość i poszanowanie szeroko pojętej etyki biznesu, a także – poświadcza o pozytywnych relacjach z rynkowym otoczeniem, szczególnie zaś o kompleksowym ukierunkowaniu na klienta i jego potrzeby. Miarodajności takiego odznaczenia przydaje dodatkowo fakt, iż jego przyznanie poparte jest rzetelnymi badaniami rynku i następuje nie tylko na prośbę zainteresowanych nim firm i instytucji, ale przede wszystkim – w odpowiedzi na rekomendację do wyróżnienia takiego podmiotu, jaką to składają jego klienci, pracownicy czy kooperanci.

Firma POP-ART Karol Mac świadczy usługi szkoleniowe na rzecz osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo a także przedsiębiorców. W swej ofercie posiada zarówno szkolenia otwarte – organizowane z udziałem przedstawicieli wielu firm oraz zamknięte, realizowane na zlecenie konkretnego podmiotu z uwzględnieniem specyfiki firmy i jej oczekiwań

Dobra: Bajeczny Bal Ósmoklasistów w Piekarach
.

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.