Szkolenie samurajów

Szkolenie Samurajów w Turku

W noc piątkową odbyło się kolejne nocne szkolenie samurajów organizowane przez Klub Sportów i Sztuk Walk od 2010 roku w siedzibie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich.

Tym razem zawodnicy sportów walk od 6 do 10 lat mogli biwakować, trenować i bawić się na macie od godziny 22.00 do godziny 8.00. Obyły się gry oraz zabawy sprawnościowe. Nie zabrakło również konkursów na najlepszy dziecięcy dowcip, taniec oraz najlepszą piosenkę klubową. Po konkursach odbyła się dyskoteka do białego rana. Uczestnicy nocnego szkolenia i filmy szkoleniowe dla najmłodszych karate i judo. Gościnnie w zajęciach uczestniczyli zawodnicy z gminy Kawęczyn i Tuliszków. Najlepsi i najzabawniejsi otrzymali nagrody ufundowane przez Prezesa Klubu Dariusza Jasiakiewicza i Daniela Pakułę. W trakcie nocnych działań nie zabrakło niespodzianki ufundowanej przez przyjaciela klubu firmę Zesiuk. Smakowite lody były pochłaniane w mgnieniu oka i cieszyły się bardzo dużym „smacznym zainteresowaniem w trakcie nocnych działań ludożerców omówiono również najbliżej plany startowe w 4 turniejach ogólnopolskich i mistrzostwach oraz w seminariach szkoleniowych w Warszawie i Tokio. Informujemy , że nadal prowadzimy nabór do nowych sekcji wiekowych klubów. Nowością jest sekcja dla przedszkolaków , która cieszy się dużym zainteresowaniem .

Podziękowania również dla Burmistrza Turku i Prezesa PGKiM w Turku , radnemu miejskiemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, PTZN , SP 4 , SP 5, SP 1 oraz OSP w Turku za wsparcie i współpracę naszych klubowych sekcji.
Dobra: Tradycyjnie smaczne i zdrowe mięso wieprzow...
Wideo: "Trzeba tura chwycić za rogi", czyli premie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 19 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.