Sztuka zawitała na rynku

Sztuka na ulicy Turek

Atrakcje dla dużych i małych, bliskie spotkania ze sztuką pod różnymi postaciami - tak wyglądało niedzielne (8 czerwca) popołudnie na Placu Wojska Polskiego w Turku. Wszystko za sprawą wydarzenia pod nazwą „Sztuka na ulicy”.

Mimo mało sprzyjającej pogody turkowianie postanowili wyjść z domu na spotkanie ze sztuką. Najmłodsi przenosili się chętnie do krainy kreatywnej zabawy, a nieco starsi mogli wziąć udział w turnieju streetball przygotowanym przez Stowarzyszenie Skazani na Basket. Swoje miejsce znaleźli też już tradycyjnie lokalni artyści rękodzielnicy. Oprócz zmysłów można było rozbudzić też ciało, korzystając z otwartej strefy fitness.

Na scenie natomiast występowali wykonawcy z Miejskiego Domu Kultury, a imprezę zakończyły koncerty zespołów Supermenki i Babsztyl.

fot.M.JAC

Nabór do Klubu Sportów i Sztuk Walki
Jeźdźcy i powożący rywalizowali o mistrzostwo powi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 09 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.