Tłumy na finale Dni Turku i Gminy Turek

Dni Turku i Gminy Turek

Koncert Grzegorza Hyżego zakończył dwudniowe świętowanie Dni Turku i Gminy Turek. Dopisała zarówno piękna pogoda, jak i fantastyczna publiczność. W niedzielnych koncertach wzięły udział tłumy widzów.

Pierwszą gwiazdą, która pojawiła się na scenie była legenda polskiego rocka - zespół Big Cyc. Grupa od ponad ćwierć wieku koncertuje w niezmienionym składzie, podbijając sceny nie tylko w Polsce, ale też w USA, Kanadzie, Anglii, Irlandii, Szkocji, Finlandii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Słowacji. Koncert w Turku zamienił się w show pełne zabawy, humoru i znanych przebojów z przebojami wypełnionymi ironią oraz satyrą na współczesny świat.

Największe tłumy przyciągnął jednak koncert gwiazdy wieczoru, Grzegorza Hyżego. Kariera wokalisty nabrała rozpędu po udziale w telewizyjnym programie X Factor. Podczas występu w Turku można było usłyszeć najnowsze i te nieco starsze utwory, a publiczność bawiła się doskonale.

Młodzi i zdolni nagrodzeni stypendiami
Leśna szkoła - przygody na Kaszubach

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 20 listopad 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.