Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Treningi w ramach Wakacyjnej Akademii zakończone

Akademia Wakacyjna

Początek roku szkolnego , to zakończenie Wakacyjnej Akademii , która odbywała się dwa razy tygodniowo i była prowadzona przez Klub Sportów i Sztuk Walk –czerwone drzwi przy ulicy Powstańców Wielkopolskich.

Zajęcia obejmowały naukę podstawowych elementów Shinkyokushinkai Karate , aikido, judo, boksu, samoobrony czy akrobatyki prowadzone przez klubowych trenerów. Po każdych zajęciach wszyscy otrzymywali specjalne nagrody ufundowane między innymi przez Burmistrza Turku.

Klub Sportów i Sztuk Walk był jedynym stowarzyszeniem przez wakacje prowadząc treningi w ramach otwartych drzwi , które znajdowały się na afiszach Urzędu Miasta. Treningi prowadzili shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan WKo Japan, Waldemar Mila 2 dan, Robert Łajdecki 2 dan, Tomasz Stankiewicz 2 dan, Ewelina Białek Krzyżanowska 1 kyu, Jacek Kordylewski 1 kyu, Jacek Sobczak 1 kyu, Marcel Rosiak 1 kyu, Bogdan Pastuszko 2 kyu, Janusz Stasiak 3 kyu.

Łącznie przez okres wakacji w zajęciach uczestniczyło ponad 160 dzieci z miasta Turku i nie tylko.

Podziękowania dla PGKIM Turek, Odszkodowania Bogdan Pastuszko, UM Turek, UGiM Tuliszków. Od września zapraszamy do naszych sekcji sportowych tych stałych z podziałem na grupy wiekowe jak i nowej sekcji boksu od 12 lat. Szczegółowe informację w sekretariacie klubu tel 693714490 w godzinach 10.00-17.00
 
Murem za nauczycielami i rozwojem oświaty, czyli w...
Przykona: Piknik Rodzinny z masą niespodzianek

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.