Trwa przetarg na specjalistyczne auto dla KP PSP w Turku

Samochód strażacki

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu ogłosiła przetarg na dostawę samochodu specjalnego z drabiną na KP PSP w Turku. Auto ma pojawić się w turkowskiej komendzie wiosną przyszłego roku.

Przedmiotem postępowania jest dostawa samochodu z silnikiem o mocy min. 210 kW, napędem 4×2 i kabiną trzyosobową. Z tyłu powinna znaleźć się drabina ratownicza o wysokości minimum 30 metrów z ostatnim przęsłem łamanym i wysięgu bocznym min. 18 m wyposażona w kosz ratowniczy o udźwigu 500 kilogramów.

Wraz z samochodem należy dostarczyć sprzęt OUO, węże tłoczne, szelki, przełącznik, rozdzielacz, prądownicę wodno-pianową, linki, klucze, agregat prądotwórczy, nosze koszowe itp.

Komenda Powiatowa PSP w Turku obecnie dysponuje podnośnikiem SH 25. Samochód powinien zostać dostarczony do końca kwietnia 2023 roku

Źródło: remiza.com.pl

Na A2 znów drożej. To druga podwyżka w tym roku
Tuliszków: Zawodnicy Klubu Sportowego Judo na dwóc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.