Trwają licytacje na rzecz WOŚP. Złote serduszko warte już ponad 8 tys. zł

WOŚP 2022

Voucher do spa, zabiegi relaksacyjne, słodkie wypieki, usługi fachowców i oczywiście złote serduszko - to tylko niektóre z gadżetów, jakie można zdobyć podczas prowadzonej w mediach społecznościowych licytacji. Dochód z niej przeznaczony zostanie na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grać będzie dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

Turkowskie licytacje, które wesprą WOŚP, podobnie jak w poprzednim roku prowadzone są w mediach społecznościowych, poprzez specjalnie utworzoną grupę. Można do nich dołączyć TUTAJ .

Wśród gadżetów nie mogło zabraknąć złotego serduszka, które w ubiegłym roku wylicytowano za kwotę 10 000 zł i teraz wystawiono ponownie. Aktualnie jego cena to już ponad 8 000 zł.

Andrzej Opłatek na szczycie rankingu Polskiego Zwi...
Filip marzy o olimpijskim złocie

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.