Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Pracowity czas dla judoków z Tuliszkowa

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie spędzili ostatnie tygodnie niezwykle pracowicie. Startowali w XI Ogólnopolskim Turnieju Judo w Rychwale i szkolili się na Mini Miners Judo camp w Bytomiu.
 
  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Tuliszków: Złotogórski spacer z "PSIjacielem"

Już po raz drugi amatorzy dogtrekkingu spotkali się w miejscowości Tarnowa (gm. Tuliszków), aby wziąć udział w „Spacerze z PSIjacielem”. Uczestnicy pokonywali trasę wspólnie ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Mistrzowie pożarniczej wiedzy w powiecie wyłonieni

Tuliszków był gospodarzem tegorocznych powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W każdej z trzech kategorii wiekowych wybrano laureatów, którzy wezmą udział w etapie wojewódzkim.

  1 komentarz
1 komentarz

Tuliszków: Zapraszamy na spotkanie z wybitnymi językoznawcami

Zapraszamy na spotkanie z wybitnymi językoznawcami prof. Janem Miodkiem i prof. Andrzejem Markowskim, które odbędzie się 26 kwietnia br. o godz. 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Tuliszkowie.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: O fotel burmistrza powalczą Krzysztof Roman i Ewelina Piwońska-Kubiak

O tym, kto zostanie burmistrzem gminy i miasta Tuliszków przekonamy się dopiero za dwa tygodnie. W drugiej turze spotkają się Krzysztof Roman i Ewelina Piwońska-Kubiak. 
  37 komentarze
37 komentarze

Tuliszków: Umowa na remont i przebudowę Klubu Seniora podpisana

Burmistrz Krzysztof Roman, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy i Miasta Tuliszków- Agnieszki Szewczyk, podpisał umowę z Waldemarem Flakiem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą: Zakład Ogólnobudowlany Waldemar Flak z siedzibą w Rudkach.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Umowy na realizację kolejnych inwestycji drogowych podpisane

Burmistrz Krzysztof Roman, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy i Miasta Tuliszków- Agnieszki Szewczyk, podpisał dwie umowy na budowę dróg dojazdowych w miejscowościach Piętno i Grzymiszew. Umowy zawarto z Przedsiębiorstwem Robót Inżynieryjnych spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Turku.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Umowy na kolejne inwestycje drogowe podpisane

Burmistrz Krzysztof Roman podpisał umowy na realizację kolejnych inwestycji drogowych. Chodzi o postępowanie pod nazwą „Rozwój infrastruktury drogowej w miejscowościach Piętno i Grzymiszew”.

  2 komentarze
Etykiety:
2 komentarze

Tuliszków: Umowa na budowę drogi Kiszewy-Budki podpisana

Burmistrz Krzysztof Roman, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy i Miasta Tuliszków- Agnieszki Szewczyk, podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Budowlanym ANBUD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Koninie na realizację inwestycji pod nazwą Budowa drogi Kiszewy- Kolonia.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Złote i Diamentowe gody pełne miłości

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote i Diamentowe gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku.

  1 komentarz
1 komentarz

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.