Tuliszków: Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów

W dniach 4-6 czerwca w Warszawie odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów. Swój udział miał także Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie. Trzydniowa impreza organizowana byłą przez Polski Związek Judo, Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

  0 komentarze
0 komentarze

Od lipca nowi księża w Russocicach, Tuliszkowie i Uniejowie

Kończący swoją posługę biskupią Wiesław Mering w ostatnim dniu sprawowania funkcji administratora apostolskiego diecezji włocławskiej podjął decyzje związane z przeniesieniem księży między różnymi parafiami.

  4 komentarze
4 komentarze

Tuliszków: Artystyczny Dzień Dziecka

1 czerwca 2021 r., w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie, zorganizowano wydarzenie pod nazwą Artystyczny Dzień Dziecka.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo dbają o ciało i ducha

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie oprócz przygotowań techniczno-taktycznych z Olimpijczykiem Marianem Tałajem szkolą się także od strony mentalnej, dbając o ciało ale także o umysł.

  0 komentarze
0 komentarze

Gmina i Miasto Tuliszków poszukuje wykonawców

Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków zaprasza do składania ofert na realizację następujących zadań:

  3 komentarze
Etykiety:
3 komentarze

„Cudzym” przelewacie, a „swoim” nie dacie, czyli o zakupie auta dla OSP w Tuliszkowie

Rada Miejska w Tuliszkowie przyjmując zmiany w budżecie zdecydowała m.in. o przekazaniu w sumie blisko 50 tys. zł dotacji dla Komisariatu Policji w Tuliszkowie oraz Państwowej Straży Pożarnej w Turku na zakup nowych samochodów. Przewodniczącemu rady Andrzejowi Janczewskiemu było przykro, że wsparcia na nowy wóz nie otrzymała jednostka OSP w Tuliszkowie

  3 komentarze
Etykiety:
3 komentarze

Wideo: Z Tuliszkowa najlepsze życzenia dla wszystkich Mam

W całej Polsce w środę, 26 maja, obchodzone jest wyjątkowe święto. Dzień Matki - bo o nim mowa - to szczególna okazja, aby podziękować im wszystkim za trud włożony w wychowanie i miłość, którą obdarzały nas każdego dnia. Specjalnie z tej okazji Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tuliszkowie przygotował montaż słowno-muzyczny.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Pomiędzy faktami a pomówieniami

-Fakty nie mają żadnego znaczenia, liczą się tylko pomówienia - tak podczas ostatniej sesji burmistrz Tuliszkowa podsumował działania radnych. Obrady, jak nie trudno się domyślić, zdominował temat oświaty, a dokładnie odwołania dyrektora tuliszkowskiej podstawówki bez wypowiedzenia.

  11 komentarze
Etykiety:
11 komentarze

Marian Tałaj zawitał do Tuliszkowa

W ubiegłym tygodniu po raz kolejny do Tuliszkowa zawitał Marian Tałaj, brązowy medalista Igrzysk olimpijskich, trzykrotny medalista Mistrzostw Europy i siedmiokrotny medalista Mistrzostw Polski.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Burmistrz Roman odwołał dyrektora podstawówki bez wypowiedzenia

O napiętej sytuacji między dyrektorem Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie a Burmistrzem Miasta i Gminy Tuliszków na łamach naszego portalu pisaliśmy już wielokrotnie. Temat ten gościł również w trakcie ostatnich sesji Rady Miejskiej w tej gminie. Niespodziewanie w Biuletynie Informacji Publicznej opublikowano zarządzenie, zgodnie z którym Mirosława Puszcz-Majda straci swoje stanowisko.

  53 komentarze
53 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.