Tuliszków: Duma i radość wśród druhów. Nowy wóz już zaparkował w remizie

Druhny i druhowie z Tuliszkowa mogą pochwalić się nowym wozem strażackim. Uroczyste powitanie nowego nabytku, które pomoże w ratowaniu mienia i życia mieszkańcom miało miejsce w sobotę, 25 marca podczas walnego zebrania sprawozdawczego.

  7 komentarze
7 komentarze

Tuliszków: Zmagania młodych strażaków

W poniedziałek, 20 marca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

  2 komentarze
Etykiety:
2 komentarze

Tuliszków: Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa

Dzień Sołtysa to święto, które ma na celu okazanie wdzięczności i szacunku sołtysom za ich pracę. Sołtys to wyjątkowa osoba w każdej wsi, bowiem od jego zdolności przywódczych zależy społeczna aktywność mieszkańców.

  2 komentarze
2 komentarze

Tuliszków: Dzień Kobiet i Mężczyzn pełen piękna, muzyki i niespodzianek

Wyjątkowy Dzień Kobiet i Mężczyzn zorganizowano w Hali Widowiskowo-Sportowej w Tuliszkowie. Nie tylko wspaniała muzyka, ale również masa niespodzianek czekały na mieszkańców. Tego dnia wszyscy bawili się znakomicie, a wieczór z całą pewnością w pamięci pozostanie długo.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Zapraszamy na Dzień Kobiet i Mężczyzn

Zapraszamy wszystkie osoby lubiące zabawę oraz niespodzianki na wspólne spędzenie czasu podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn w Tuliszkowie. Emocje jak zawsze gwarantowane i z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Mieszkańcy Gozdowa nie chcą kolei przy swoich domach

Mieszkańcy Gozdowa w gminie Tuliszków skierowali petycję do marszałka województwa wielkopolskiego Marka Woźniaka oraz Arnolda Bersha, dyrektora ds. Realizacji inwestycji w PKP PLK SA. Nie zgadzają się na projektowany przebieg linii kolejowej, która ma połączyć Turek z Koninem. Ich zdaniem pogorszy się komfort życia i bezpieczeństwo w rozwijającej się miejscowości.

  10 komentarze
10 komentarze

Uwaga na śliskie drogi i chodniki!

Niespodziewany atak zimy sprawił, że kierowcy musieli w poniedziałkowy poranek zmierzyć się z trudnym warunkami na drogach. W Krępie (gm. Tuliszków) autobus przewożący uczniów zjechał z drogi i zaklinował się na poboczu.

  3 komentarze
3 komentarze

Tuliszków: Czasy i ludzie w Wielopolu. Prace nad książka trwają

Turkowianin Artur Lodziński spotkał się z mieszkańcami Wielopola. Nie bez powodu wydarzenie odbyło się właśnie tam, bowiem tej miejscowości dotyczy najnowsza powstająca książka pisarza.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta zakończone

Dobiegły końca rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej 2023 o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. Podczas rozgrywek bezkonkurencyjna okazała się drużyna reprezentująca firmę MODUS. Zawodnicy wygrali wszystkie siedem spotkań.

  1 komentarz
1 komentarz

Tuliszków: OSP Wróblina zwycięzcą Gminnego Turnieju Piłki Halowej

W dniu 25 lutego w Hali Widowiskowo - Sportowej w Tuliszkowie odbył się Gminny Turniej Piłki Halowej Jednostek OSP. W rywalizacji wzięło udział 10 drużyn.

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.