Tuliszków: Nowa droga na terenie sołectwa Wymysłów

Na terenie sołectwa Wymysłów powstała nowa droga przy udziale dofinansowania z państwowego funduszu celowego pod nazwą Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg, w wysokości 821 111,76 zł.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Mieszkańcy wybrali nową radną

W niedzielę, 27 listopada mieszkańcy w okręgu wyborczym nr 13 w gminie Tuliszków ruszyli do urn. Podczas wyborów uzupełniających wybierali swojego przedstawiciela do rady miasta i gminy.

  3 komentarze
3 komentarze

Tuliszków: Nowy plac zabaw dla najmłodszych

Na skwerze przy ul. Jana Pawła II powstał nowy plac zabaw. Dzięki inwestycji została utworzona ogólnodostępna przestrzeń, która cieszy dzieci.

  2 komentarze
2 komentarze

Tuliszków: Kolejna edycja programu "Umiem pływać" zakończona

W programie "Umiem pływać 2022" udział wzięło 45 dzieci z Gminy Tuliszków. 30 ze Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie i 15 z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Grzymiszewie.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Tuliszków: Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych

W dniu 18 listopada w tuliszkowskiej hali widowiskowo- sportowej odbyła się XX edycja Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej dziewcząt Szkół Podstawowych .

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Umowa na przebudowę dróg podpisana

W czwartek, 17 listopada Burmistrz Krzysztof Roman, przy kontrasygnacie Skarbnika Anny Nawrockiej, podpisał z wykonawcą umowę na realizację inwestycji pod nazwą „Przebudowa ulicy Mickiewicza i ulicy Floriańskiej w Tuliszkowie wraz z infrastrukturą”.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Pracowity weekend zawodników judo

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie ubiegły weekend spędzili bardzo pracowicie, bowiem wzięli udział w dwóch imprezach.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Gmina i Miasto wzięły udział w akcji" Bądź bezpieczny na drodze"

Gmina i Miasto Tuliszków wzięła udział w akcji „Bądź bezpieczny na drodze” skierowanej przede wszystkim do dzieci i młodzieży oraz osób starszych z naszej gminy.

  3 komentarze
3 komentarze

Tuliszków: Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej w Poznaniu

Zawodnicy UKS Judo w Tuliszkowie w ubiegły weekend wzięli udział w zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej Judo w Poznaniu podczas Winter Olimpic Camp w Poznaniu który prowadził Flãvio Canto, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Atenach.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Jesienny Biegi dla miłośników sportu i wyjątkowej atmosfery

Za nami aktywna niedziela w Tuliszkowie. Na stadionie miejskim zebrali się miłośnicy sportu, którzy wzięli udział w Jesiennych Biegach. Chętnych, by zmierzyć się z zaplanowaną trasą było naprawdę wielu.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.