Tuliszków: Śmierć pod kołami ciężarówki

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś w Tuliszkowie. Rowerzystka została potrącona przez ciężarówkę. Niestety jej życia nie udało się uratować. 
 
  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Aktywnie i przyjemnie, czyli Rajd Rowerowy dla mieszkańców gminy

Mieszkańcy gminy Tuliszków nie zapominają o aktywności i zdrowym trybie życia. Aby cieszyć się pogodą i spędzić czas w doborowym towarzystwie zorganizowano Rajd Rowerowy, który odbył się w niedzielę, 26 lipca.

  1 komentarz
1 komentarz

Tuliszków: Mieszkańcy walczą z dzikimi wysypiskami. Rekordowo na PSZOK-u

Mieszkańcy gminy Tuliszków wzięli sprawy ekologii we własne ręce i sami postanowili walczyć z dzikimi wysypiskami o czym podczas piątkowej (24 lipca) sesji rady gminy i miasta poinformował burmistrz Krzysztof Roman.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Urzędnicze pomyłki i mściwość wojewody

Tuliszkowscy radni musieli zdecydować o skierowaniu do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu czterech skarg na uchwały rady miejskiej, pochodzących od Prokuratora Rejonowego w Turku oraz wojewody wielkopolskiego. Burmistrz Krzysztof Roman nazwał to wprost mściwością ze strony władz wojewódzkich.

  3 komentarze
3 komentarze

Tuliszków: Wakacje z judo! Zapraszamy

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie zaprasza na zajęcia sportowo-rekreacyjne ,,Wakacje z Judo’’, jak co roku tuliszkowska sekcja Judo organizuje zajęcia w dniach wolnych od szkoły w celu propagowania aktywności fizycznej i poprawy sprawności fizycznej dzieci i młodzieży w Tuliszkowie, które będą odbywały się w sierpniu.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Wypadek motocyklisty. Ranna pasażerka trafiła do szpitala

Do groźnie wyglądającego wypadku motocyklowego doszło w miejscowości Grzymiszew (gmina Tuliszków). Droga przez pewien czas była zablokowana, a jedna osoba trafiła do szpitala.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Koncert operetkowy na 5 urodziny Letniej Filharmonii Parkowej

Za nami 5 urodziny Letniej Filharmonii Parkowej. Koncert operetkowy zorganizowany przed Gminnym Ośrodkiem Kultury przyciągnął wielu miłośników muzyki. Mieszkańcy Tuliszkowa i okolic po raz kolejny udowodnili, że kultura jest istotnym elementem ich życia.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Niebezpieczny wypadek w miejscowości Kępina

Do wypadku z udziałem samochodu osobowego w miejscowości Kępina w gminie Tuliszków doszło dzisiaj, tj. 20 lipca około godziny 18.30.

  2 komentarze
2 komentarze

Tuliszków: Pożar w Gadowskich Holendrach. Siedem zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem

Do pożaru w miejscowości Gadowskie Holendry w gminie Tuliszków doszło dzisiaj, tj. 19 lipca około godziny 10.00. Na miejsce zadysponowano siedem zastępów straży pożarnej z terenu gminy Tuliszków, Turku oraz Konina.

  0 komentarze
0 komentarze

Tuliszków: Obóz sportowo- rekreacyjny w Mielnie

W dniach 4 – 11 lipca Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie organizował obóz sportowo – rekreacyjny dla dzieci i młodzieży w Mielnie. Niewątpliwie wytyczne nt. organizacji obozów sprawiły wiele trudności w organizacji to tuliszkowskiej sekcji Judo i Akrobatyki Sportowej udało się zorganizować bezpieczny i pełen atrakcji obóz.

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.