Tuliszków: III Ogólnopolski Turniej Karate w Bydgoszczy

Turniej Karate w Bydgoszczy

27 października w Bydgoszczy odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate Young OyamaS Cup w turnieju wzieło udział 255 zawodników z 24 ośrodków z Polski.

Hasłem turnieju było Karate przeciwko narkotykom. Organizatorem zawodów był Bydgoski Klub Kyokushin Karate z sensei Jarosław Remus 3 dan na czele. W turnieju wystartowała czwórka zawodników WKSW Tuliszków zdobywając 3 medale warto dodać aby wejść do strefy medalowej trzeba było wygrać 2 walki. Medale dla Tuliszkowa zdobyli 1 miejsce w kategori juniorów 17 - 18 lat - 75 kg zdobył Albert Jesiołkiewicz . 2 miejsce w kategori chłopców do 9 lat - 25 kg zdobył Antoni Głowiński. 2 miejsce w kategorii chłopców do 9 lat - 30 kg zdobył Aleks Wiktorski. Czwarty z naszych zawodników Kacper Michalak chłopcy do 11 lat + 45 kg po dobrej walce musiał uznać wyższość przeciwnika i zakończył walki na eliminacjach. Z zawodnikami przebywał sensei Tomasz Adamkiewicz 3 dan.

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu pana Jakuba Kowalczyka z firmy IzoSerwis Sp. z o.o.
 
Brudzew: Nagrodzeni za sukces!
Gm.Turek: Ślubowanie klas pierwszych w Kaczkach Śr...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
wtorek, 26 marzec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.