Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Uczniowski Klub Sportowy Judo na wyjątkowych warsztatach

judo

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie ubiegły weekend spędził na szkoleniach, było to kolejne warsztaty z psychologiem sportu które prowadziła Dominika Bałdyka oraz trenerem Judo Tomaszem Kowalskim, utytułowanym zawodnikiem a obecnie trenerem.

W ubiegły piątek młodsi i starsi zawodnicy kontynuowali kolejne warsztaty z psychologii sportowej, tematyką zajęć było poznanie czym jest psychologia sportu oraz praca nad pewnością siebie.

W sobotę i niedzielę zawodnicy grupy młodszej i starszej doskonalili technikę oraz taktykę walki pod okiem Tomasza Kowalskiego – wicemistrza Europy z 2009 i 2012 roku. Trzykrotnego mistrza Polski seniorów, wielokrotnego medalistę mistrzostw Europy w kategoriach juniorskich i młodzieżowych, brązowy medalista mistrzostw świata do lat 20 z 2006 roku.

W szkoleniach uczestniczyli także młodzi zawodnicy z Rychwała i Konina, kolejne szkolenia w maju.

Warsztaty i szkolenia odbyły się dzięki wsparciu p. Krzysztofa Romana, Burmistrza GiM w Tuliszkowie, p. Jakuba Kowalczyka, prezesa firmy IzoSerwis oraz p. Radosława Andrzejewskiego, firma InstalTrans - Andrzejewscy.

View the embedded image gallery online at:
https://iturek.net/miejscowosci/tuliszkow-1-55#sigProId77c9d2447e

Władysławów: Nie żyje Jadwiga Drzewiecka. Najstars...
Obwieszczenie Starosty Tureckiego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.