Tuliszków: Charytatywny Maraton "Tańczysz- Pomagasz"

Tańczysz- Pomagasz

Sołtys Sarbicka wraz z Radą Sołecką zorganizował Maraton "Tańczysz- Pomagasz".W piątkowy wieczór sala OSP w Sarbicku wypełniła się po brzegi kobietami, które poprzez swój udział w treningu prowadzonym przez instruktorkę Agatę Kaszuba- Dykta, chciały wesprzeć zbiórkę na Kacpra Pacaka.

Bowiem całkowity dochód z akcji został przekazany na leczenie chłopaka chorego na chłoniaka. Akcję wsparła dietetyk Karolina Łajdecka. Pod jej okiem można było dokonać pomiaru składu masy ciała na profesjonalnym urządzeniu tzw. analizatorze składu masy ciała.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w maratonie. Dzięki Wam udało się zebrać 1094 zł na leczenie Kacpra.

To nie wszystko, dzięki temu, że plakat o maratonie dotarł do Szkoły Podstawowej im. Miry Stanisławskiej-Meysztowicz w Żdżarach, szkoła ta zrobiła akcję, aby na Dzień Nauczyciela zamiast kwiatów dokonać wpłaty na rzecz Kacpra – zebrano tam 650zł.

źródło: tuliszkow.pl

Tuliszków: Burmistrz Krzysztof Roman wręczył listy...
Zapraszamy do udziału w debacie społecznej

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 30 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.