Tuliszków: Czasy i ludzie w Wielopolu. Prace nad książka trwają

Wielopole

Turkowianin Artur Lodziński spotkał się z mieszkańcami Wielopola. Nie bez powodu wydarzenie odbyło się właśnie tam, bowiem tej miejscowości dotyczy najnowsza powstająca książka pisarza.

„Wielopole- czasy i ludzie” to książka nad którą obecnie pracuje Artur Lodziński. Jak mówi zarówno ta, jak i poprzednie jego publikacje jest tylko i wyłącznie jego pomysłem i powstaje z jego inicjatywy. Książka spotkała się z bardzo przychylnym odbiorem, również w Wielopolu, gdzie frekwencja wyjątkowo dopisała.

Mieszkańcy licznie przybyli do miejscowości dzieląc się pamiątkami rodzinnymi nawiązującymi do tematyki książki.

Podczas spotkania, które odbyło się w niedzielę, 26 lutego świetlica wiejska tętniła życiem. Odbyło się wiele rozmów, a autor posiadł dodatkową wiedzę, która z całą pewnością pozwoli dokończyć książkę, na którą każdy z nas czeka z niecierpliwością.

for. Artur Lodziński / fb

Dobra: Wyklęci - niezłomni i nieugięci. W Czystym ...
Tuliszków: Rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej o P...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 24 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.