Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Dobra zabawa i szczepienia podczas pikniku w Piętnie

Piknik w Pietnie
Stowarzyszenie „Wspólnota” zaprosiło mieszkańców Piętna i nie tylko do wzięcia udziału w niedzielnym (22 sierpnia) pikniku rodzinnym. Dobrą zabawę połączono z akcją „Szczepimy Się z KGW”. 
 
 
Organizatorzy zadbali, aby podczas niedzielnego popołudnia nikt nie narzekał na nudę. Moc powodów do radości mieli oczywiście najmłodsi uczestnicy pikniku, dla których przygotowano nie tylko dmuchane zjeżdżalnie, ale też gry, zabawy i animacje. Dużą atrakcją była też możliwość spotkania swoich ulubionych bajkowych bohaterów w postaci żywych maskotek. O muzyczną stronę zadbali natomiast lokalni artyści. Swoją cegiełkę dołożyli też druhowie z OSP, którzy prezentowali wóz strażacki oraz dali pokaz udzielania pierwszej pomocy. Z radością powitano też na mecie w Piętnie uczestników rajdu rowerowego „Kilka sołectw - jedna gmina”, którzy akurat tego dnia przemierzali trasę z Gadowskich Holendrów. 
 
Niedzielny piknik był dodatkiem do akcji szczepień przeciwko COVID-19. Terenowy punkt mieścił się w sali OSP Piętno. Każdy bez konieczności zapisu mógł przyjąć jednodawkowy preparat firmy Johnson&Johnson. 
Kolejna udana zbiórka krwi
Sport i dobra zabawa, czyli obóz dla młodych judok...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Pietniak w poniedziałek, 23 sierpnia 2021 21:03

Bieda burmistrza, żenada....

Bieda burmistrza, żenada....
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.