Tuliszków: Filharmonia znów zawitała do parku

Filharmonia Tuliszków

Koncerty organizowane w ramach Letniej Filharmonii Parkowej w Tuliszkowie zawsze cieszą się popularnością. Nie inaczej było podczas inauguracji tegorocznej edycji tego wyjątkowe wydarzenia. Występ operetkowy rozpoczął cykl wydarzeń, które przez tuliszkowskim dworkiem toczyć się będą do końca wakacji.

W niedzielę, 11 lipca miał miejsce pierwszy koncert przed dworkiem w tuliszkowskim parku. Dla publiczności zaśpiewadla troje zaprzyjaźnionych z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury solistów, którzy na co dzień występują na poznańskich scenach. Popis swoich wokalnych umiejętności i kunsztu operetkowego dali: Agnieszka Wawrzyniak, Jarosław Patycki i Bartosz Kuczyk.

Kolejny koncert w ramach parkowej filharmonii zaplanowano na 15 sierpnia. Wówczas przed publicznością wystąpią Anna Michalak, Klaudiusz Kapłona i Tomasz Raczkiewicz, którzy operetkowe wykonania okraszą nutką humoru.


Przykona: Rozbudowano drogę w Olszówce
Czar zabytkowych aut ze szczyptą adrenaliny

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Kruger z PiS w poniedziałek, 12 lipiec 2021 11:07

Phi, taki koncert wielkie mi wydarzenie .U nas była gala boksu i rządowa TV.

Phi, taki koncert wielkie mi wydarzenie .U nas była gala boksu i rządowa TV.
Gość
niedziela, 01 sierpień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.