Tuliszków: Koncert operetkowy na 5 urodziny Letniej Filharmonii Parkowej

Koncert Operetkowy

Za nami 5 urodziny Letniej Filharmonii Parkowej. Koncert operetkowy zorganizowany przed Gminnym Ośrodkiem Kultury przyciągnął wielu miłośników muzyki. Mieszkańcy Tuliszkowa i okolic po raz kolejny udowodnili, że kultura jest istotnym elementem ich życia.

W niedzielę, 19 lipca odbył się koncert operetkowy „Usta milczą, dusza śpiewa”. Publiczność przywitał dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie Mirosław Rojek.

Cieszę się, że Państwo jesteście razem z nami. Że tak licznie przyszliście mimo okoliczności, które nie są sprzyjające. To jest ważne, że to miejsce Was przyciąga mówił Mirosław Rojek.

Miłośnicy muzyki mieli okazję wysłuchać Agnieszki Wawrzyniak oraz Bartosza Kuczyka, którzy nie raz już zawitali do Tuliszkowa, by przekazać wiele pozytywnych emocji.

Jak zawsze frekwencja dopisała, a publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami.


Brudzew: Pożar domu w Smolinie. Poparzone dwie oso...
Tuliszków: Niebezpieczny wypadek w miejscowości Kę...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 12 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.