Tuliszków: Międzywydziałowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Turku

Międzywydziałowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie wygrali Turniej Halowej Piłki Nożnej. Turniej odbywał się na hali sportowej w Tuliszkowie, a uczestniczyło w nim 6 drużyn reprezentujących wszystkie wydziały i komisariaty z KPP w Turku. Pieniądze zebrane w trakcie turnieju zostaną przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

W piątek 17 stycznia br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku spotkali się w Tuliszkowie, aby rywalizować o tytuł najlepszej drużyny piłkarskiej w rozgrywkach halowych.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn wystawionych przez Wydział Kryminalny, Wydział Prewencji, Wydział Ruchu Drogowego, Ogniwo Patrolowo – Interwencyjnego, Komisariat Policji w Tuliszkowie i Komisariat Policji w Dobrej. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.

Najlepsza okazała się drużyna z Komisariatu Policji w Tuliszkowie, drugie miejsce zajęli policjanci z Wydziału Kryminalnego, natomiast na trzecim stopniu podium stanęła drużyna Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego.

Zwycięski puchar wręczył Komendant Powiatowy Policji w Turku mł.insp. Michał Grzelak, który gratulował wszystkim uczestnikom świetnej kondycji, doskonałej taktyki gry, zaangażowania, a także umiejętności łączenia sportowych pasji ze służbą.

Zebrane w trakcie turnieju pieniądze od funkcjonariuszy zostaną przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Dla środowiska policyjnego to bardzo istotne wydarzenie, którego zadaniem jest propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji, a także rozwijanie aktywności sportowej. Poza aspektem sportowym spotkanie miało także na celu zacieśnienie kontaktów pomiędzy reprezentacjami oraz integrację funkcjonariuszy.

źródło: www.turek.policja.gov.pl

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych otrzymali cer...
Starostwo Powiatowe ogłosiło kolejny konkurs na dy...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 26 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.