Tuliszków: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej już w nowej siedzibie

MGOPS w Tuliszkowie ma nową siedzibę
Blisko milion złotych kosztowała budowa nowej siedziby Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tuliszkowie. Inwestycja w całości zrealizowana została z budżetu gminy została już oddana do użytku.
 
 
 
 
Nowa siedziba to nie tylko komfort pracy dla urzędników, ale przede wszystkim dla mieszkańców korzystających z pomocy społecznej. Od teraz świadczenia na rzecz lokalnej społeczności realizowane są w nowoczesnym budynku przy - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, położonej przy Placu Powstańców Styczniowych 1863 r. W Tuliszkowie. Inwestycja została zrealizowana w całości ze środków finansowych samorządu. Koszt budowy wyniósł 976 152,89 zł brutto, natomiast pierwsze wyposażenie budynku w meble oraz urządzenia niezbędne do funkcjonowania ośrodka  to kwota 44 293,53 zł brutto.
 
W czwartek, 18 lutego uroczystego przecięcia wstęgi dokonali burmistrz Krzysztof Roman, ksiądz Stanisław Nowak oraz p.o. kierownika MGOPS - Elżbieta Małolepsza. Nowe pomieszczenia poświęcono, a burmistrz złożył na ręce kierownik kwiaty i życzył wszystkim pracownikom owocnych działań w nowym miejscu. 
Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szkół...
Koleją przez Tuliszków, najlepiej do Łodzi

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Gość w sobota, 20 luty 2021 12:56

Zakaz zgromadzeń już nie obowiązuje w Tuliszkowie?

Zakaz zgromadzeń już nie obowiązuje w Tuliszkowie?
Gość - P w sobota, 20 luty 2021 16:41

Pleban odwołał

Pleban odwołał:):D
Gość
piątek, 26 luty 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.