Tuliszków: Mikołajkowy Turniej Gimnastyczny

Turniej Mikołajkowy

15 grudnia w Uczniowskim Klubie Sportowym w Tuliszkowie odbył się Mikołajkowy Turniej Gimnastyczny w grupie najmłodszej (5-7 lat) i Mikołajkowy Turniej Judo w grupie młodszej (8-10 lat). Każdy z turniejów był podsumowaniem zdobytych umiejętności technicznych które dzieci zdobyły podczas zajęć w roku 2020.

W turnieju gimnastycznym wzięli udział najmłodsi podopieczni sekcji który na co dzień realizują program klubu skupiający się głownie na gimnastyce sportowej i nauki bezpiecznego upadania, podczas turnieju każdy z uczestników musiał wykonać trzy ćwiczenia gimnastyczne, w grupie młodszej młodzi zawodnicy sprawdzali swoje umiejętności w walkach Judo w ne-waza czyli w parterze, uczestnicy zostali podzieleni na grupy trzyosobowe gdzie walczyli każdy z każdym. W program tej grupy wchodzą techniki gimnastyki sportowej, nauki upadania i technik Judo.

Każdy z uczestników startujący w turnieju otrzymał medal i dyplom.

Gratuluje dzieciom dobrej postawy podczas turnieju, to był trudny rok dla wszystkich, ale cieszę się, że mimo wszystko rodzice dbają o sprawność fizyczną dzieci i pozwalają uczestniczyć w zajęciach. Zapraszamy na zajęcia judo i akrobatyki sportowej do poszczególnych grup, od nowego roku rusza nowy nabór uzupełniający do grup.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Podaruj książkę pod choinkę
Po raz kolejny w Turku protestują rolnicy. Tym raz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 16 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.