Tuliszków: Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych

Tuliszków

W dniu 18 listopada w tuliszkowskiej hali widowiskowo- sportowej odbyła się XX edycja Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej dziewcząt Szkół Podstawowych .

Organizatorem tego wydarzenia profilaktycznego była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych , Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii odział terenowy w Turku. Celem mistrzostw był przekaz pozytywnych wzorców spędzania wolnego czasu , bez narkotyków i dopalaczy.

Najlepszą drużyną turnieju okazała się szkoła z Kawęczyna , która finał wygrała przez rzuty karne pokonując Grzymiszew. Na trzecim miejscu była szkoła z Tuliszkowa , która pokonała Szkołę z Ogorzelczyna.

Najlepsze drużyny otrzymały medale i puchary oraz nagrody rzeczowe ,a pozostali uczestnicy pamiątkowe upominki. Poza podium znalazły się szkoły z Dobrej i Przykony. Podziękowania dla Burmistrza Krzysztofa Romana za wsparcie turnieju i wszystkich osób , który przyczyniły się do sprawnego przebiegu.

Zdjęcia Sylwia Piechocińska i Dariusz Jasiakiewicz

Tuliszków: Kolejna edycja programu "Umiem pływać" ...
Przykona: Zapraszamy na Charytatywny Jarmark Mikoł...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 31 maja 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.