• rodamed strona2 baner

Tuliszków: Mistrzostwa Polski DUKO w Brazylijskim Jiu-Jitsu

Judo Michał Gaj

29 września w Tarnowie Podgórnym odbyły się Mistrzostwa Polski DUKO w Brazylijskim Jiu-Jitsu. Swój debiut zaliczyli zawodnicy nowej sekcji Brazylijskiego Jiu-Jitsu w klubie UKS Judo Tuliszków. Zawody zostały przeprowadzone dla kategorii wiekowych dzieci, młodzików i juniorów młodszych.

W turnieju wystartowali: Paula Markiewicz, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Klaudia Tomaszewska i Jan Antoniewicz. Start a zarazem debiut można zaliczyć do udanych bowiem każdy z zawodników powrócił z medalem. Przed zawodnikami nowo powstałej sekcji w tuliszkowskim klubie Judo kolejne treningi i starty na które zaprasza tuliszkowski klub.

Wyniki:
Paula Markiewicz – 1 miejsce
Klaudia Tomaszewska – 1 miejsce
Julia Kocimska – 2 miejsce
Wiktoria Drożak – 3 miejsce
Jan Antoniewicz – 3 miejsce

Wyjazd wspierał wspierał sponsor sekcji . P Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis i Burmistrz GiM w Tuliszkowie p. Grzegorz Ciesielski, za co bardzo dziękujemy.

Trener sekcji Bjj
- Adam Nawrocki

Kawęczyn: Nadać blask wspomnieniom
Tuliszków: Święto Żołnierzy Batalionów Chłopskich ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
poniedziałek, 20 maj 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.