Myszka Miki, Pszczółka Maja, Syrenka Arielka, Bob Budowniczy, Batman i Spider-Man, czyli kolorowa radość w trudnym czasie

Przedszkole

To był wyjątkowy dzień dla dzieci ze Żłobka Miejskiego w Turku. Nie często bowiem mogą stać się bajkową postacią i w jednym miejscu spotkać jeszcze inne postacie, znane z kart książek i ekranów telewizora.

18 listopada w żłobku obchodzono Dzień postaci z bajek. Na tym niecodziennym spotkaniu pojawiły się: Myszka Miki, Pszczółka Maja, Syrenka Arielka, Bob Budowniczy, Batman i oczywiście Spider-Man. Nie mogło również zabraknąć przyjaciół ze Stumilowego lasu: Kubusia, Prosiaczka i Tygryska. Pojawiło się też kilka pięknych księżniczek i wiele innych niezwykłych postaci.

Dzieci przeżyły radosne chwile bawiąc się balonikami, a ciocie opiekujące się nimi wspaniale opowiadały najpiękniejsze bajki. Zabawom i tańcom nie było końca, a każde dziecko miało okazję zaprezentowania wszystkim swojej bajkowej postaci.

Żłobek Miejski w Turku już po raz trzeci zorganizował taki dzień w swojej placówce, ponieważ bajki oraz baśnie zarówno te czytane, jak i oglądane, odgrywają ważną rolę w życiu dziecka, towarzysząc mu od najmłodszych lat, rozweselając i bawiąc, ale też pomagając pokonać lęki i wychowując.

No i trzeba dodać, że w tak trudnym i szarym czasie, każda taka inicjatywa wnosi odrobinę barwnej radości w życie najmłodszych i starszych też.
Wirtualne spotkanie z dyrektorem Muzeum Miasta Tur...
Kilka wskazówek, jak efektywnie wykorzystać bonus ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 30 listopad 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.