Tuliszków: Ponowny pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Tarnowa

Pożar w miejscowości Tarnowa

Dzisiaj, tj. 30 czerwca po raz kolejny doszło do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Tarnowa w gminie Tuliszków. Ten sam dom jednorodzinny palił się w piątek, a w wyniku zdarzenia rodzina straciła prawie cały dobytek.

Ogień w domu jednorodzinnym rozprzestrzenił się około godziny 10.30. Na miejsce zadysponowano jednostki z Turku, gminy Tuliszków oraz gminy Władysławów. Pożar został opanowany i nikomu nic się nie stało.

Strażacy do akcji gaszenia ognia właśnie w tym budynku zadysponowani zostali również kilka dni wcześniej, 28 czerwca. W wyniku zdarzenia rodzina straciła dach nad głową i większość rzeczy, które niezbędną są do życia. O zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ.
Dobra: Wyłoniono zwycięzców w Gminnych Zawodach Sp...
Władysławów: Współpraca dała dobre wyniki. Jest wo...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Strazak w poniedziałek, 01 lipiec 2019 12:17

Sami fachowcy z PIS w straży zostali to się nie dziwię że byle chalupki ugasić skutecznie nie potrafią. A my utrzymujemy takich fachowców.

Sami fachowcy z PIS w straży zostali to się nie dziwię że byle chalupki ugasić skutecznie nie potrafią. A my utrzymujemy takich fachowców.
Gość
piątek, 15 listopad 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.