Wideo: Pożar hali w Gadowskich Holendrach. Siedem zastępów straży pożarnej walczy z ogniem

Pożar w Gadowskich Holendrach

Gadowskie Holendry. Na początku Triduum Paschalnego wybuchł duży pożar. Ogniem objęta była cała hala magazynowa. Na miejsce wciąż docierały kolejne zastępy straży pożarnej.

Służby zgłoszenie o pożarze odebrały chwilę po godzinie 10.00. W miejscowości Gadowskie Holendry (gm. Tuliszków) ogień pojawił się w hali magazynowej, w której składowana była najprawdopodobniej słoma. Płomienie objęły około 100 metrów kwadratowych powierzchni budynku.

Aktualnie na miejscu pracuje siedem zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Jej poparzenia zostały opatrzone przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Duże zagrożenie dla strażaków sprawiały butle propan-butan magazynowane wewnątrz budynku. Wyniesiono ich z niego aż pięć, po czym przystąpiono do ich schładzania.

Akcja gaszenia trwa. Przyczyny zdarzenia wyjaśni dalsze postępowanie.

 

Wideokonferencja dla prezesów i naczelników OSP w ...
Władysławów: Pamiętajmy o osobach starszych !

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.