Tuliszków: Pracowity czas na campach

judo

W ubiegły weekend zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie spędzili pracowicie na campach w różnych stronach Polski, starsi w Bytomiu, a młodsi w Poznaniu.

Obydwa zgrupowania były dalszym przygotowaniem do sezonu, w Poznaniu trenowali młodsi; Marcelina Poprawska i Lena Michalak trenowali pod okiem srebrnej medalistki Igrzysk Olimpijskich, na treningach skupiono się na doskonaleniu techniki oraz walk szkoleniowych, do Bytomia udali się starsi zawodnicy; Julia Kocimska i Patryk Brzecki, międzynarodowe zgrupowanie miało na celu prowadzenia walk szkoleniowych, była to dobra okazja do treningu z zawodnikami z Europy, obecne były kraje: Czechy, Słowacja, Słowenia, Niemcy, Estonia, Ukraina, Dania, Szwecja, Wielka Brytania i Luksemburg.

Wyjazd wspierał: IzoSerwis, UGiM w Tuliszkowie oraz InstalTrans.
Nowy sprzęt, ambitne plany i chrzest podnośnika. W...
Turek: 23-latek zabił psa. Grozi mu do trzech lat ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 02 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.