Tuliszków: Puchar Polski Juniorów w Bytomiu

Julia Kocimska

5 listopada odbył się Memoriał im. Józefa Wiśniewskiego będący Pucharem Polski Juniorów w Bytomiu którego organizatorem był GKS Czarni Bytom, Polski Związek Judo, Śląski Związek Judo i Województwo Śląskie. Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie reprezentowała Julia Kocimska.

Julia Kocimska walcząca w kategorii wagowej -52 kg zaznaczyła swój udział w pucharze polski po raz kolejny, przypominając we wrześniu zdobywając brązowy medal na pucharze polski juniorów w Sochaczewie. W rankingowej imprezie w Bytomiu Julia po dotarciu do półfinału uległa zawodniczce z Kielc, walcząc w bloku finałowym o brązowy medal pokonała na ippon zawodniczkę z Jastrzębia zdobywając brązowy medal. Był to kolejny dobry start zawodniczki przed którą start na Mistrzostwa Polski Seniorów pod koniec listopada.

Klub wspiera: p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, p. Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie i p. Radosław Andrzejewski, firma InstalTrans – Andrzejewscy.

Trener sekcji
- Michał Gaj
Przykona: Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Przykon...
Kawęczyn: Nowe miejsce dla najmłodszych i nie tylk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.