Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Radosny i muzyczny Dzień Dziecka dla małych i dużych

Tuliszków

Niedzielne (2 czerwca) popołudnie w Tuliszkowie obfitowało przede wszystkim w pogodę… ducha. Chociaż aura płatała figle i Dzień Dziecka trzeba było świętować nie na zewnątrz, a w hali widowiskowo-sportowej, to na nudę i brak atrakcji z pewnością nie można było narzekać.

Wydarzenie, podczas którego doskonale bawili się nie tylko najmłodsi, ale całe rodziny oficjalnie otworzyli burmistrz Tuliszkowa Ewelina Piwońska-Kubiak oraz dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie, Mirosław Rojek. Po wysłuchaniu życzeń dzieci mogły już beztrosko oddać się zabawie. Nie zabrakło tak bardzo lubianych dmuchawców, malowania twarzy czy kolorowych warkoczyków. Chętni mogli spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku i układankach.

Specjalną niespodziankę muzyczno-taneczną przygotowała tuliszkowska orkiestra oraz mażoretki, popisowo wykonujące skomplikowane układy. Kapelmistrz orkiestry dętej zachęcał do wstąpienia w szeregi zespołu. Lekcje gry na instrumentach dętych udzielane są w Tuliszkowie bezpłatnie. Nie lada atrakcją była też możliwość sprawdzenia się w roli ogrodnika w specjalnej strefie ekologicznej, którą zorganizowała firma „Boskie Ogrody”.

Niedzielne popołudnie w Tuliszkowie pełne było radości i doskonałej zabawy dla dzieci w każdym wieku.

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

Harcerska Służba Lednica
„Trzeźwy poranek” w powiecie tureckim. Kierowcy st...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.