Tuliszków: Sportowcy na szkoleniu w Berlinie

Sportowcy na szkoleniu w Berlinie

13 kwietnia Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie uczestniczył w Campie szkoleniowym w Berlinie. Treningi organizowane przez Federacja judo Berlin e.V prowadzi cykliczne treningi w których biorą udział zawodnicy kategorii wiekowej U16 (młodzik), U18 (junior młodszy) i U21 (junior).

Na dwóch jednostkach treningowych skupiono się głównie na walkach szkoleniowych i połączeniu techniki rzutów z przejście do walki w ne-waza czyli technik w parterze. Uczestnicy szkolenia to zawodnicy kadr Federacji Judo Berlin dlatego poziom zawodników jak i walk był bardzo wysoki.

Do stolicy Niemiec udali się zawodnicy tuliszkowskiej sekcji judo w składzie; Natalia Poprawska, Paula Markiewicz, Łucja Pawlicka, Wiktoria Drożak, Klaudia Tomaszewska, Norbert Tomaszewski, Jakub Moksik i Jan Antoniewicz.

Wyjazd wspierał p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis i p. Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Turkowianie wzięli udział w Dniu Pamięci Ofiar Zbr...
Święcili i wybierali najpiękniejsze palmy

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
wtorek, 16 lipiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.