Tuliszków: Szkolenie Judo w Poznaniu

Szkolenie Judo Poznań

Zawodnicy tuliszkowskiej sekcji Judo kolejny raz uczestniczyli w szkoleniu Judo, tym razem udali się do Poznania, gdzie odbył się Brother Olympic Camp, który prowadził Jimmy Pedro, utytułowany zawodnik jak i trener kadry narodowej Stanów Zjednoczonych, Jimmy Pedro to dwukrotny brązowy medalista Igrzysk olimpijskich w Atlancie oraz Atenach.

Trener Kayly Harrison, która zdobyła 2 złote medale IO w Londynie i Rio de Janiero oraz Stevensa Travisa, srebrnego medalisty Igrzysk w Rio de Janeiro, czy Ronda Rousey w roku 2008 - medal brązowy.

Judocy z Tuliszkowa na szkolenie udali się w składzie; Natalia Poprawska, Maria Pakulska, Klaudia Tomaszewska, Julia Powaga, Maria Wierzgacz, Jan Antoniewicz, Michał Brzózka i Norbert Tomaszewski.

Szkolenie trwające trzy dni składało się z dwóch sesji treningowych po 2 h każdego dnia, dodatkowo zawodników podzielono na różne grupy wiekowe bowiem na szkoleniu stawiło się około 600 zawodników z Polski, Czech, Ukrainy i Niemiec.

Podczas treningów skupiono się przede wszystkim na technikę uchwytów, techniki rzutów i technik w parterze, dodatkowo poświęcono czas na walki sparingowe.

Wyjazd wspierał p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis I p. Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Tomasz Gil: Czy poseł Ryszard Bartosik złamał praw...
Brudzew: „Wykonało się” – liturgia śmierci Chrystu...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 31 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.