Tuliszków: „Trzech tenorów i ona”, czyli wyjątkowy Koncert Noworoczny

Tuliszków

W szampańskich nastrojach i muzycznie mieszkańcy Tuliszkowa i okolic powitali nowy rok. Na scenie w Hali Widowiskowo- Sportowej wystąpiło bowiem trzech tenorów i ona. Wydarzenie, które na stałe można wpisać w karty kalendarza jak zawsze cieszyło się dużą frekwencją.

Po raz szósty już mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć w Koncercie Noworocznym, który odbył się w niedzielę 7 stycznia o godz. 17.00.

„Trzech tenorów i ona” – w widowisku muzycznym pod takim właśnie tytułem wystąpili artyści scen łódzkich i poznańskich- Mirosław Niewiadomski, Mariusz Ruta oraz ona, czyli obdarzona jedwabistym sopranem Emilia Zielińska.

Z wielkich arii, w wykonaniu artystów usłyszeliśmy między innymi „Libiamo ne’lieti calici” – słynny duet z Traviaty Giuseppe Verdiego czy „Wielka sława to żart” z Barona Cygańskiego Johanna Straussa. W repertuarze koncertu nie zabraknło również bardziej popularnych utworów, jak choćby „My Way” Franka Sinatry, polskiej wersji Dilajli, czy „Miłości w Portofino” Freda Buscaglione. Podczas występu pojawiły się także interpretacje hitów polskiej estrady, jak „Za tobą pójdę jak na bal” Krzysztofa Krawczyka.

fot. M.JAC

Gm. Turek: Pożar domu w Turkowicach
Kolej droższa niż przewidywano? Jest pierwsza wers...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 02 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.