Tuliszków: Uczniowski Klub Sportowy Judo na campie szkoleniowym

Judo Tuliszków

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie w ostatnich dniach 2021 roku uczestniczył w campie który odbył się w dniach 27-29 grudnia organizowany przez klub GKS Czarni Bytom, jest to tradycja, że w przerwie od zajęć szkolnych klub Czarni Bytom organizuje corocznie treningi. Podczas treningów skupiono się na technice oraz walkach szkoleniowych.

W campie tuliszkowską sekcję judo reprezentowali: Julia Kocimska, Jan Antoniewicz, Klaudia Tomaszewska, Norbert Tomaszewski, Maria Pakulska, Iga Górska i Patryk Brzęcki. Trzydniowe treningi swoim udziałem zaszczycili medaliści Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy z Polski i Europy.

UKS Judo Tuliszków korzystając z okazji składa serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności wszystkim czytelnikom na Nowy Rok.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Władysławów: Budżet niełatwy, ale z ważnymi inwest...
Fajerwerki - postaw na bezpieczeństwo!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.