Tuliszków: Warsztaty z psychologiem sportowym

Warsztaty

W ubiegły piątek zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie rozpoczęli warsztaty z psychologiem sportowym. Pierwsze zajęcia polegały na wprowadzeniu zawodników w tematy które będą ruszane podczas kolejnych zajęć, głównym tematem i problemem którzy zawodnicy przedstawili to stres przedstartowy.

Warsztaty z zawodnikami to jedno, ale klub planuje cykliczne zajęcia z zawodnikami starszymi jak i młodszymi oraz z rodzicami które mają na celu wspieranie młodych sportowców w drodze po najlepsze wyniki we współzawodnictwie sportowym.

Oprócz profilaktyki z psychologiem klub planuje szkolenia z dietetykiem sportowym, ratownikami pierwszej pomocy przedmedycznej jak i specjalistami od stretchingu.

Wszystkie akcje wspiera sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis. Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Tomasz Glanc, firma PosGlanc, InstalTrans – Andrzejewscy za co serdecznie dziękujemy.

Prezes klubu
- Michał Gaj


Gm. Turek: Zabezpieczyli pieniądze na gospodarowan...
Tuliszków: Z każdą chwilą jest tutaj coraz gorzej....

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 14 kwiecień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.