Wideo: Z tobą chcę oglądać świat, czyli Gminny Dzień Kobiet i Mężczyzn

Gminny Dzień Kobiet i Mężczyzn

W piątkowy wieczór hala widowiskowa w Tuliszkowie wypełniła się muzyką i słowem. Wyjątkowy program artystyczny przygotowano specjalnie z okazji Gminnego Dnia Kobiet i Mężczyzn.

Próby do premierowego koncertu rozpoczęły się na długo przed finałowym występem. Wszystko po to, aby program dopięty był na ostatni guzik. W istocie – publiczność, która zgromadziła się w hali nie mogła narzekać na nudę. Ze sceny rozbrzmiewały utwory Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie KASZTELAN BAND PROJECT w składzie: Mariusz Dróżdż (perkusja i wokal), Jarosław Durkiewicz (gitara basowa i wokal), Tomasz Maćkowski (akordeon, keyboard i wokal), Tomasz Radecki (gitara i wokal), Mirosław Robak (saksofon altowy), Mateusz Staciwa (trąbka), Marcin Skórka (puzon),z gościnnym udziałem: Aldony Bednarz (wokal), Marcela Dróżdża (waltornia i wokal) oraz Artura Zajdla (perkusja). Nie zabrakło znanych i lubianych przebojów jak chociażby „Pszczółka Maja”, „Zacznij od Bacha” czy „Chałupy Welcom to”.

Nie jest tajemnicą, że dyrektor MGOK w Tuliszkowie, Mirosław Rojek znany jest także ze swojej pisarskiej aktywności. Na swoim koncie ma takie publikacje jak „Teksty i tekściki z szuflady literackiej, lirycznej, okolicznościowej, satyrycznej” i tomik „Ballady parkowe”. Wyjątkowe, liryczne utwory jego pióra dla widowni odczytali mieszkańcy gminy Tuliszków: Renata Chorążewska, Ewelina Piwońska-Kubiak, Aleksandra Nawara, Anna Wiśniewska, Wit Bryliński, Roman Jarosik, Maciej Pieszak, Zdzisław Pietrzak, Krzysztof Roman oraz Zbigniew Rosiak.


 
Z podróży…do Tajlandii
Ryszard Bartosik „kandydatem na kandydata” do Euro...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 27 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.