Tuliszków: Zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

WOŚP Tuliszków 2020

Spektakle, licytacje, występy i jeszcze więcej atrakcji - tak wyglądał tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tuliszkowie. Chętnych do wspierania charytatywnej akcji, która niesie pomoc najmłodszym nie brakowało.

W Tuliszkowie, tak jak w wielu innych miejscowościach w całej Polsce, nie brakowało kwestujących. Kulminacją wydarzeń związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy był jednak finał zorganizowany w hali widowiskowo-sportowej. To właśnie tam uczniowie miejscowej podstawówki wystawili autorską wersję baśni o Kopciuszku. Nie zabrakło też licytacji gadżetów, z której dochód wsparł konto WOŚP, a w specjalnej kawiarence można było skosztować pyszności przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Specjalną atrakcją była możliwość obejrzenia wnętrza karetki pogotowia ratunkowego oraz wozu strażackiego. Ratownicy przygotowali też pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wideo: Turkowianie mają wielkie serca! 28.Finał Wi...
Malanów: Sport, koncerty, licytacje - z sercem na ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 22 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.