Tuliszków: Zapraszamy na Dzień Kobiet i Mężczyzn!

Dzień Kobiet i Mężczyzn

Już w niedzielę, 8 marca 2020 r. w hali widowiskowo- sportowej w Tuliszkowie przy ul. Nortowskiej 1, o godz. 14.00
odbędzie się Jedyny w Powiecie Tureckim Dzień Kobiet i Mężczyzn, a wszystko to w wyjątkowej strefie relaksu. Wszystkie atrakcje dla Pań i Panów, z okazji ich święta, GRATIS. Zapraszamy samotnych, pary, małych i dużych.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00. Wówczas odbędzie się spotkanie z certyfikowanym coachem, trenerem i mentorem Marleną Cegiełko-Kondrat. Chwilę później, o 15.15 chętni wezmą udział w warsztatach z podstaw pielęgnacji skóry, kursu makijażu dziennego, a o wszystkim opowie Marta Dziublewska. Spotkanie z dietetykiem Olgą Cieślar oraz trenerem personalnym Bartoszem Plucińskim rozpocznie się o godzinie 16.15.

Panie i Panowie uczestniczący w wydarzeniu będą mogli skorzystać z wielu innych atrakcji. Joanna Fabjańska, Kamila Kominiarczyk, Natalia Nowak, Kamila Rabiega i Marzena Ignaczak przedstawią pokaz makijaży i fryzur. Wszystkiego o masażach relaksacyjnych będzie można dowiedzieć się od Marty Klimczak oraz Katarzyny Janiszewskiej.

Wszystkich miłośników dobrych smaków lokalne firmy z Tuliszkowa, takie jak Pizzeria Apetito, Pizzeria K-2 oraz Restauracja Meteora, częstować będą włoskimi przysmakami. Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie częstować będzie oryginalnymi włoskimi cukierkami.
Zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert Kasztelan Band Project.

Malanów: Gmina w gronie finalistów konkursu „Innow...
Dobra: Dzień Kobiet jakiego nie było! Zapraszamy!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 12 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.