Tuliszków: Zapraszamy na Dzień Kobiet i Mężczyzn

Dzień Kobiet i Mężczyzn

Zapraszamy wszystkie osoby lubiące zabawę oraz niespodzianki na wspólne spędzenie czasu podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn w Tuliszkowie. Emocje jak zawsze gwarantowane i z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Nieodmiennie od wielu lat w Tuliszkowie świętowany jest zarówno Dzień Kobiet, jak i przypadający 10 marca Dzień Mężczyzn. W tym roku z tej okazji na scenie hali widowiskowo-sportowej wystąpi Kasztelan Band Project, raczącwszystkich muzyczną ucztą z największymi przebojami legendy polskiego rocka, czyli Budki Suflera.

Warto przypomnieć, że tuliszkowska formacja entuzjastycznie została przyjęta na deskach sceny Miejskiego Domu Kultury w Turku, gdzie 8 marca muzycy zagrali biletowany koncert z przebojami Krzysztofa Krawczyka. Na koncert w Tuliszkowie wstęp jest wolny.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie Kawiarenka Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie, będą również ciekawe stosika, a dla publiczności konkursy z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy!

Gmina Malanów poszukuje inwestorów
Tuliszków: Mieszkańcy Gozdowa nie chcą kolei przy ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 24 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.