Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Zawodnicy judo na Cracow Judo Open w Krakowie

Judo

UKS Judo w Tuliszkowie wziął udział w Cracow Judo Open w Krakowie w dniach 2-3 września, pierwszy start w nowym sezonie tuliszkowscy judocy zaliczyli w mocnej europejskiej obsadzie, bowiem w imprezie wzieło udział ok. 800 zawodników z 20 krajów m.in. Szwecja, Norwegia, Ukraina, Słowacja, Słowenia, Niemcy, Belgia, Holandia, Węgry, Łotwa, Litwa, Finaldia, Czechy, Szwajcaria, Dania, Szkocja, Wielkiej Brytanii.

W turnieju wzięli udział w U21 (junior) Julia Kocimska i Jan Antoniewicz i U16 (młodzik) Iga Górska
i Patryk Brzęcki. Dla Patryka i Igi turniej niestety zakończył się w eliminacjach, o przegranych zdecydowały błędy techniczne, Jan Antoniewicz w półfinale przegrał w dogrywce z Norwegiem i ostatecznie zajął trzecie miejsce, Julia Kocimska wygrała wszystkie walki w grupie, w walce półfinałowej przegrała z zawodniczką ze Szwecji ostatecznie zajmując trzecie miejsce.

Klub wspiera p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, p. Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie oraz p. Radosław Andrzejewski, firma InstalTrans – Andrzejewscy.
 
Nabór kandydatów na członków Powiatowej Społecznej...
Członek Platformy na liście Bezpartyjnych Samorząd...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.