Tuliszków: Zawodnicy powołani do Kadry Wojewódzkiej Wielkopolski

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Karate

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie otrzymali powołanie do Kadry Wojewódzkiej Wielkopolski oraz zajęli czołowe miejsca w rankingu województwa Wielkopolskiego prowadzonego przez Okręgowy Związek Judo w Poznaniu.

Do kadry wojewódzkiej powołani zostali: Julia Kocimska, Natalia Poprawska, Klaudia Tomaszewska i Jan Antoniewicz. Powołani dzięki temu będą mogli częściej uczestniczyć w zgrupowaniach sportowych trenując z najlepszymi zawodnikami naszego województwa podnosząc swój poziom sportowy.

W rankingu województwa Wielkopolskiego Julia Kocimska w kategorii młodziczek zajęła drugie miejsce a Natalia Poprawska w kategorii juniorek młodszych trzecie miejsce. Oficjalne wręczenie powołań i wręczenie wyróżnień za miejsca w rankingu nastąpi podczas przyszłej imprezy Mistrzostw Wielkopolski.

Dziękuję za wsparcie Panu Burmistrzowi GiM w Tuliszkowie oraz głównemu sponsorowi naszego kluby, p. Jakubowi Kowalczykowi, firma IzoSerwis za wspieranie naszego klubu.

Trener sekcji judo
- Michał Gaj

WOŚP w Turku z nowym rekordem! Kwota robi wrażenie
Ponad 140 mln zł dla powiatu tureckiego i jego mie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 26 luty 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.